eryaman halı yıkama

Eryaman Halı Yıkama

Halı temizliği, temiz ve sağlıklı ortamlarda yaşamamız için gereklidir. Profesyonel temizlik firmaları halı temizliğine çok önem vermektedirler. Temizliğin kendini en çok gösterdiği eşyalar arasında olan halılar, tozları ve kirleri en çok barındıran eşyalardandır. Bu neden ile ilk olarak temizliğin halılarda sağlanması gerekir. Eryaman halı yıkama firmamız ile halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Halıların içinde biriken toz ve kirler zaman içinde bakterilerin oluşmasına ve yuvalanmasına neden olur. Bu durumun yaşanmaması için tozların ve kirlerin tamamen giderilmesi gerekir. Hassas yıkama makineleri, hassas temizleyiciler ile bu kirlerden hızlı bir şekilde kurtulmak mümkün olabilmektedir. Eryaman halı yıkama personeli ve doğru uygulamalar eşliğinde kirlerden tamamen kurtulabilmekteyiz.

Halı Çeşitleri
Halılar günden güne çeşitlenmektedir. Her eşyada olduğu gibi hızlı bir çeşitlenme süreci vardır. Birbirinden değişik türdeki halılar, farklı yapıları ile dikkat çekiyor. Kaşmir, dokuma, fabrikasyon ve daha sayılabilecek birçok çeşit, temizlik konusunda da farklılıklar gerektiriyor. El dokuması halılarda sert temizleyiciler kullanılmamalıdır.

Eryaman halı yıkama teknikleri her halı çeşidi için farklı uygulamalar ile temizlik sunuyor. Halılar türüne göre bol köpüklü ilaçlar ile temizlenmelidir. Tozların ve kirlerin tamamen giderilmesi için iplik dokularının aralarına tam olarak inebilecek ilaçlar seçiliyor.

Durulanması aşamasında halılar ılık su ile durulanıyor. Eryaman halı yıkama uygulamalarında halıların yıpranmamasına da dikkat ediliyor. Bu konuda seçilen ilaçlar çok önemlidir. Hassas içerikli temizleyiciler ile yapılan temizlik ile halıların aynı bakımlı görünümlerini korumaları sağlanır.

Bir cevap yazın